Teslimat

Satın aldığım ürün nasıl teslim ediliyor?
Satın alacağınız ürünlerin nasıl teslim edileceği sizin seçiminize bırakılmıştır. Siparişiniz 1 - 3 gün içinde tüm Türkiye için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile teslim edilebileceği gibi, İstanbul' a özel aynı gün kurye teslimatımız ve hatta İstanbul'a özel 3 saat içinde ekspres kurye teslimatımız da mevcuttur. Sipariş teslimat aşamasında teslimat kesin sürelerini detayları ile inceleyebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü beğenmezsem iade edebilir miyim?
Müşterilerinin toplam alışveriş keyfini önemseyen 1cok.com, iade prosedürlerinde oldukça esnek ve yapıcıdır. Tüm ürünler üretim ve tedarik aşamasında detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bütün bunlara rağmen müşterimiz, aldığı hizmet veya üründen bir memnuniyetsizlik duyarsa, anlaşmalı kargomuzla bize, ürünü orjinal paketiyle göndermesi yeterlidir. Gerekli düzeltme, değiştirme veya iadesi geciktirilmeden yapılır. Bu durumun tek istisnası kişiye özel olarak üretilen ve başka bir şekilde değerlendirilmeyecek ürünlerdir. İade kabul edemediğimiz kişiye özel üretilmiş ürünlerde, yine eksik ve kusurlar gerekirse düzeltilmektedir. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Satın aldığım ürün hatalı çıkarsa değiştirebilir miyim?


Kargo teslimatı yapıldığı sırada, teslim alınan ürünün açılıp bir kusuru olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kusurlu malzeme üretimden kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir. Kargodan kaynaklanan kusurlarda, malın teslim alınmadan iade edilmesi gerekmektedir. Kusur, kullanım hatasından veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir başka sebepten oluşmuş ise ürün garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Yurt dışına gönderi yapabiliyor musunuz?
Ürün özelliklerine göre yurt dışına gönderim yapılmaktadır.

Hediye ettiğim ürünle, fatura aynı adrese mi yollanıyor?
Alışveriş formunda fatura adresi ve teslimat adreslerini ayrı olarak girebilirsiniz.

 

 

Siparişimin durumunu nerden öğrenebilirim?
Ana sayfada üyelik girişinden sonra oluşacak "siparişlerim" linkini kullanarak sipariş numaranız ile siparişin ne durumda olduğunu takip edebilisiniz.

Telefonla sipariş verebilir miyim?
Hafta içi 09:00 - 18:00, cumartesi 09:00 - 16:00 saatleri arasında telefonla sipariş verebilirsiniz. Telefonla siparişlerde ödemeler sizin güvenliğiniz için kredi kartı ile kabul edilmemektedir.

Hediye gönderiminde alıcı fiyatları görüyor mu?
Alışveriş esnasında faturanızın gideceği adresi hediyenin gideceği adresten farklı olarak kaydederseniz, kargo ile sadece irsaliye gönderilecektir. İrsaliyede ürün ücreti yazmadığından alıcı fiyatları göremez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.